Projekt Wykonawczy – czy właśnie taki typ projektu potrzebujesz?

Ta forma współpracy jest dla Ciebie jeśli oczekujesz kompleksowego projektu z zestawem rysunków technicznych niezbędnych do wykonania realizacji, wykazem wykorzystanych materiałów i elementów wyposażenia.

W pierwszej fazie naszej współpracy otrzymujesz 2 warianty projektu funkcjonalnego wnętrza, który zwizualizuje Tobie optymalne rozmieszczenie ścian działowych i mebli w Twoim mieszkaniu. Twoim zadaniem będzie wybrać ten jedyny, idealny i odpowiadający Twojemu stylowi życia - a My w oparciu o wybraną koncepcję w drugiej fazie przygotujemy komplet rysunków technicznych.

Rysunki wykonawcze, które w ramach tego projektu zawierać będą - zwymiarowane rzuty poszczególnych pomieszczeń, zawierające elementy tzw. zabudowy stałej oraz wyposażenia i kolorystyki Indywidualny zwymiarowany projekt zabudowy kuchennej,a także zestawienia ilościowe potrzebnych materiałów wykończeniowych wraz z opisami wykonawczymi dla Twojej ekipy remontowej.

 

Pierwsze spotkanie – poznajmy się : )

Na pierwszym spotkaniu staramy się poznać Twoje oczekiwania, potrzeby funkcjonalne oraz wyklarować zakres prac projektowych. Pamiętaj, pierwsze spotkanie jest zupełnie niezobowiązujące i nic nie kosztuje. Jeśli uznasz z jakiś powodów, że nie nasza oferta Tobie nie odpowiada, przyjmiemy to z pokorą.

Jeśli jednak uznasz, że właśnie takiej współpracy szukasz i potrzebujesz :) – natychmiast zabieramy się do pracy.

Po 4 dniach roboczych otrzymujesz 2 propozycje aranżacji funkcjonalnej w formie rzutów z góry.

Po kilku kolejnych spotkaniach, szczegółowym omówieniu i całkowitym zaakceptowaniu przez Ciebie wybranej koncepcji przygotowane zostaną rysunki techniczne wybranej aranżacji.

Jeśli nie masz rzutów mieszkania, pomiary zostaną wykonane przez nas.

 

Projekt wykonawczy - zakres działań

po pierwsze -  przygotowujemy - 2 warianty funkcjonalne wnętrza ( w formie rzutu z góry bez wymiarów) pokazujące optymalne rozmieszczenie ścian działowych i mebli w twoim mieszkaniu,

po drugie - w oparciu o wybraną koncepcję przygotowujemy komplet rysunków technicznych który zawiera:

szczegółowe rzuty poszczególnych pomieszczeń (z wymiarami) zawierające elementy zabudowy stałej i wyposażenia, a także kolorystyki ścian.

po trzecie - przygotowujemy projekt zabudowy kuchennej

po czwarte - opracowujemy niezbędne widoki ścian ze szczegółowym rozmieszczeniem okładzin, opisem i kolorystyki użytych materiałów

po piąte - projekt instalacji elektrycznej,  rozmieszczenie punktów oświetleniowych, włączników, gniazd, podstawowego systemu audio

Projekt wykonawczy z nadzorem – czym różni się od wykonawczego i dlaczego warto się na niego zdecydować?

Chcesz uniknąć samodzielnego rozwiązywania ewentualnych problemów mogących się pojawić w trakcie prac wykończeniowych?

Będziemy w stałym kontakcie z Twoją ekipą wykonawczą, a w czasie wizyt w Twoim mieszkaniu będziemy czuwać nad prawidłowym przebiegiem prac i na bieżąco wprowadzać ewentualne korekty.

Co dodatkowo otrzymujesz w projekcie z nadzorem:

do 10 wizyt na budowie

stały kontakt z wykonawcami

kontrola zgodności wykonywanych prac z projektem oraz jakości wykonania

rozwiązywanie ewentualnych problemów i wyjaśnianie wątpliwości

odbiór prac

pomoc w doborze elementów wyposażenia i dekoracji