Typ Projektu Funkcjonalnego będzie idealny dla Ciebie jeśli:  

  • jesteś właśnie na etapie wyboru mieszkania i chciałbyś nabrać pewności, że to które Ci się najbardziej podoba spełni Twoje oczekiwania 

  • masz kilka własnych pomysłów na zaaranżowanie wnętrza w swoim wymarzonym M,  ale chcesz sprawdzić i zobaczyć jak uda się je zastosować tak aby najbardziej optymalnie wykorzystać przestrzeń i mieszkanie było funkcjonalne 

 

  • a może w najbliższym czasie odbierasz klucze do mieszkania i kompletnie nie masz głowy do tego jak je urządzić funkcjonalnie, a deweloper naciska abyś zdecydował się ostatecznie na układ ścian działowych i tym samym pozostałych elementów 

 

  • chcesz wygospodarować dodatkowe pomieszczenie aneks do spania, garderobę, kącik do pracy

 

  • chodzi Ci po głowie aby coś zmienić w mieszkaniu - przesunięcie ścian, albo ich całkowite wyburzenie i chciałbyś żeby zmiany w układzie wnętrza były dobrze zaplanowane i funkcjonalne

 

  • mieszkanie ma specyficzny układ i jest bardzo nieustawne i trudne do zagospodarowania

 

Pamiętaj jednak

że ten typu projekt NIE JEST przeznaczony dla Ciebie, jeśli: 
- będziesz potrzebować plany wykonawcze dla ekipy wykończeniowej 

- potrzebujesz otrzymać szczegółowy plan rozmieszczenia przyłączy wodno-kanalizacyjnych  
- chciałabyś zobaczyć efekt końcowy w postaci  personalizowanej wizualizacji 

Ten zakres zawiera już Projekt Wykonawczy. Szczegóły poznaj w odpowiedniej sekcji kliknij tutaj.
 

Co zawiera Projekt Funkcjonalny? 
Ten typ projektu to nic innego jak rzut mieszkania z góry, ale pamiętaj projekt tego typu nie zawiera zwymiarowania! Rzut ma za zadanie zaprezentować najbardziej optymalne rozmieszczenie ścianek działowych i wszystkich elementów wyposażenia. Przygotujemy dla Ciebie dwie wersje koncepcji i stworzymy spersonalizowany opis, który wyjaśni Tobie dlaczego proponujemy dane rozmieszczenie. To pozwoli Tobie na podjęcie idealnej decyzji :) 

 

Jak zamówić Projekt Funkcjonalny? To bardzo proste :) 
Dla nas najważniejsze jest aby w projekcie uwzględnić Twoje oczekiwania.

Dla ułatwienia w mailu, który otrzymasz znajdować się będzie gotowy formularz, który podpowie Tobie jakie informacje mogą być dla nas przydatne.

Pamiętaj! 

Oczywiście nie musisz odpowiadać na wszystkie pytania jeśli nie chcesz, ale poznanie Twojego/Waszego Stylu Życia to klucz do dobrze zaprojektowanej przestrzeni funkcjonalnej.  

Napisz na biuro@imadesign.pl, zwrotnie otrzymasz maila z formularzem i informacjami jak będzie wyglądać nasza współpraca krok po kroku :)  

 

Projekt Funkcjonalny – co to takiego i jaki jest jego zakres i cena? 

Dzięki Projektowi Funkcjonalnemu jeszcze przed przystąpieniem do remontu czy nawet jeszcze podjęciem decyzji o zakupie danej nieruchomości, sprawdzisz prawdziwy potencjał mieszkania czy domu, zdecydowanie bez ryzyka nietrafionego zakupu czy ogólnego zamysłu o remontowanym wnętrzu. 

Projekt funkcjonalny, przygotowany w kilku wariantach pozwoli Ci w wygodny i nieinwazyjny sposób przekonać się, które rozwiązania aranżacyjne są dla Ciebie idealne, a które po prostu nie spełnią Twojego wyobrażenia o nowym, wymarzonym mieszkaniu.